Пошук витоків води в квартирах і будинках

У Вас мокрі стіни, затоплюєте сусідів, падіння тиску в системі опалення. А Ви не знаєте причин і місця витоку води ...

Замовити пошук витоку
Пошук витоків води в квартирах і будинках

Діагностика комунікацій і тепловізійне обстеження

Перевірка труб на наявність витоків води, перевірка рівня вологості стін і підлоги, пошук трас водопостачання та електропостачання, пошук витоків тепла

Замовити діагностику
Діагностика комунікацій і тепловізійне обстеження

Продаж обладнання для пошуку витоків

Течошукачі, які ми пропонуємо виконують пошук витоку на основі кореляційного і термо-акустичного методах

Замовити обладнання
Продаж обладнання для пошуку витоків

Консультації по створенню лабораторій

Підбір оптимального обладнання, базова підготовка персоналу, експертна допомога і технічний супровід

Замовити консультацію
Консультації по створенню лабораторій
Пошук витоків у трубах
від 2000 грн.
Дивитися
Пошук витоків у трубах
Діагностика і теплоаудит
від 1500 грн.
Дивитися
Діагностика і теплоаудит
Консультації та навчання
від 1000 грн.
Дивитися
Консультації та навчання
Продаж обладнання
від 50000 грн.
Дивитися
Продаж обладнання

Лабораторія Діагностики Трубопроводів ТРУБОЛАБ працює на результат!

Лабораторія ТРУБОЛАБ використовує унікальну авторську методику виявлення витоків води та інших робочих речовин в трубах, засновану на професійних знаннях і багаторічному досвіді. Власна методика дозволяє з високою точністю визначити місце протікання з мінімальним збитком для об'єкта, що прискорює і здешевлює подальший ремонт.

Основними напрямками Лабораторії ТРУБОЛАБ є пошук витоків в трубопроводах, діагностика трубопроводів і теплоаудит об'єкта, експертні консультації та навчання персоналу, продаж обладнання для пошуку витоків та діагностики трубопроводів.

Пошук витоків у трубах:

 • Пошук витоку води в підземних або прихованих трубопроводах – пошук витоків холодної води і гарячої води у внутрішніх і зовнішніх мережах водопостачання, а також теплоносія в системах опалення.
 • Пошук протікання води в басейнах, штучних водоймах, фонтанах – пошук протікання води в системах водопостачання і циркуляції очищення (фільтрації) води, причин падіння рівня води в басейнах і водоймах.
 • Пошук витоку води в системах поливу і зрошення – пошук неконтрольованих витоків води в системах автоматичного поливу і втрачених електричних клапанів управління форсунок.
 • Пошук витоків стисненого повітря, газу, вакууму, пара – під такого роду витоками розуміється процес витрачання цих ресурсів даремно, тобто коли вони не виконують ніякого виробничого завдання.
 • Пошук витоку фреонів, холодогентів, водню – пошук витоків робочих речовин в системах кондиціонування для забезпечення безпеки людей, зменшення експлуатаційних витрат і захисту навколишнього середовища.

Діагностика і теплоаудит:

 • Діагностика трубопроводів та інших прихованих комунікацій – перевірка підземних і прихованих трубопроводів холодної і гарячої води на наявність витоків, системи опалення на герметичність, інших прихованих інженерних комунікацій на наявність втрат робочої речовини, залишкової товщини стінок трубопроводів.
 • Трасування підземних і прихованих інженерних комунікацій – пошук трас, визначення фактичного місця розташування і глибини залягання труб водопостачання, каналізації, опалення, газопостачання, вентиляції, кабелів та проводів електропостачання.
 • Перевірка рівня вологості в будівельних конструкціях – вимір відносної вологості повітря стін і підлоги на предмет виявлення витоку води з метою запобігання утворенню грибка, цвілі, корозії і руйнування металевих, бетонних та дерев'яних конструкцій.
 • Тепловізійне обстеження (пошук витоків тепла) – це огляд об'єкта в інфрачервоному діапазоні хвильового спектру тепловізором, вимірювання температури в будь-якій точці, спостереження динаміки теплових процесів, визначення якості і рівня теплоізоляції, а також вологісного режиму.

Консультації та навчання:

 • Консультації при покупці або ремонті нерухомості – експертні поради з прокладання трубопровідних трас на новому об'єкті нерухомості (квартира, будинок, офіс, магазин) або при капітальному ремонті.
 • Допомога по створенню лабораторій – експертна допомога і технічний супровід при створенні лабораторій діагностики трубопроводів і пошуку інженерних комунікацій.
 • Підбір обладнання – підбір оптимального обладнання для підприємств, що проводять самостійну діагностику інженерних комунікацій або при створенні лабораторій діагностики трубопроводів.
 • Навчання персоналу – підвищення кваліфікації співробітників підприємств і служб комунального господарства, базова підготовка співробітників при створенні лабораторії діагностики трубопроводів.
 • Експертна оцінка в ЗМІ – статті в профільних виданнях, експертне інтерв'ю та аналітичні коментарі на радіо, телебаченні та YouTube каналах.

Продаж обладнання:

 • Течошукачі – прилади, призначені для точного визначення місць витоків і кількісної оцінки величини протікань. Пропоновані нами течошукачі виконують пошук витоку на основі кореляційного і термо-акустичного методів. Забезпечуємо гарантійний ремонт і сервіс.

Лабораторія ТРУБОЛАБ обслуговує наступні об'єкти:

 • Квартири – всі типи житлової нерухомості в багатоквартирних будинках.
 • Будинки – приватні будинки, дачі, котеджі, басейни, штучні водойми, фонтани.
 • Компанії – підприємства, організації, офіси, виробництва, склади, магазини.

Лабораторія ТРУБОЛАБ використовує такі методи:

 • Акустичний – в основі цього методу пошуку витоку лежить фіксація звукових хвиль, що утворюються при витіканні рідкого середовища через наскрізне пошкодження стінки труби, акустичним датчиком (геофон) і обробка їх блоком оператора.
 • Кореляційний – принцип роботи цього методу заснований на порівнянні акустичних сигналів (шумів), синхронно зареєстрованих двома датчиками звукової частоти, розташованими на протилежних кінцях ділянки трубопроводу, що досліджується.
 • Ультразвуковий – метод ультразвукової товщинометрії заснований на ультразвуковому імпульсному відлуння-методі вимірювання, який використовує властивості ультразвукових коливань відбиватися від кордону розділу середовищ з різними акустичними опорами.
 • Тепловізійний – цей метод заснований на дослідженні в інфрачервоному діапазоні хвильового спектру з подальшою фіксацією контрасту температур, що виникає в результаті зволоження і зміни теплопровідності будівельних матеріалів.
 • Індукційний – в основі цього методу лежить виявлення змінного електромагнітного поля (електромагнітної індукції) навколо кабелю або трубопроводу, яке через нього проходить або на нього посилається генератором.
 • Газоіндикаторний – це метод трасуючого газу заснований на подачі індикаторного інертного газу (суміш водню і азоту) в трубу, що досліджується, і виявленні газу в місцях витоку за допомогою газоаналізатора.
 • Вологометричний – метод заснований на вимірюванні діелектричної проникності досліджуваного матеріалу (металевих, бетонних, дерев'яних конструкцій) з метою запобігання утворенню грибка, цвілі, корозії.
 • Манометричний – це метод опресування труб, який використовується для контролю герметичності трубопроводів, ємностей і запірної арматури. Він заснований на створенні надлишкового тиску повітря, газу або води. По зменшенню тиску судять про справність труб.
 • Телеметричний – метод заснований на використанні спеціалізованого обладнання відео- і фотофіксації (відеоендоскопів) для дослідження важкодоступних і віддалених зон, до яких доступ по тій або іншій причині обмежений.
 • Ультрафіолетовий – метод заснований на візуальному визначенні витоків води за допомогою використання ультрафіолетових барвників і лампи з ультрафіолетовим промінням у випадках, коли потрібна додаткова інформативність.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою або завданням, яка підпадає під широкий спектр надаваних нами послуг, то зв'яжіться з нами і ми безкоштовно проконсультуємо Вас, навіть якщо Ви нічого не замовите!