Пошук витоку води в підземних і прихованих трубопроводах

Відгуки:
(0)
 • Наявність: В наявності
2 500 грн
Ціна вказана без накладних витрат
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Для послуг

Порядок роботи

Для товарів

Оплата і доставка

FAQ

Відповіді на питання

Пошук витоку води в підземних або прихованих трубопроводах – пошук витоків холодної води і гарячої води у внутрішніх і зовнішніх мережах водопостачання, а також теплоносія в системах опалення.

Характеристики
Послуги
Методи акустичний, кореляційний, ультразвуковий, газоіндикаторний, манометричний, тепловізійний, індукційний, вологометричний
Порядок роботи
 1. Якщо Вас затоплюють сусіди зверху, а у них все сухо, то Вам потрібно поговорити з ними і запропонувати перевірити трубопроводи на наявність витоків.


  Процедура перевірки трубопроводів на герметичність і вимірювання вологості стін не вимагає демонтажу плитки і відбувається без порушення естетики.


 2. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом: зателефонуйте за вказаними телефонами; напишіть в зручному мессенджере; замовте послугу через сайт.


 3. Чітко і детально розкажіть або розпишіть, що у Вас відбулося (мокрі стіни, затоплюють сусіди або Ви їх, падіння тиску в системі опалення або щось подібне) і якє стоїть завдання.


  Вкажіть де знаходиться проблемний об'єкт: адреса, парадне, поверх. Які є нюанси доступу до об'єкта.


 4. Наш фахівець поставить Вам уточнюючі питання. Після цього наш фахівець запропонує дату і час свого приїзду, а також проконсультує по вартості послуги.


 5. К домовленому часу Вам слід подбати про доступ до своєї запірної арматури (лічильників, вентилів) на вводі в квартиру або будинок. Якщо Вас затоплюють сусіди зверху, тоді домовтеся з ними про доступ до їх запірної арматури на вказаний нашим фахівцем час.


  Зв'яжіться зі своїм сантехніком (майстром по ремонту) і домовтеся про зустріч у вказаний нашим фахівцем час. Якщо у Вас немає сантехніка, то вкажіть це при першому зверненні і тоді ми запропонуємо Вам перевіреного фахівця з ремонту трубопроводів.


 6. Наш фахівець під'їжджає на об'єкт і знаходить точне місце витоку, проводить діагностику трубопроводів, консультацію або іншу послугу, яку Ви замовили.


 7. У присутності нашого фахівця Ваш сантехнік (майстер по ремонту) в зазначеному місці зробить демонтаж плитки або шару покриття, щоб підтвердити факт витоку.


  Якщо у Вас немає майстра по ремонту, то ми можемо порекомендувати перевірених фахівців з монтажу і ремонтів трубопроводів, з якими ми давно і успішно співпрацюємо.


 8. Після підтвердження успішного виявлення протікання, Ви робите оплату послуги з урахуванням всіх нюансів виконаної роботи і транспортних витрат (накладні витрати).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.