Кореляційний течешукач К-10.5M2

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
120 000 грн
Ціна вказана без накладних витрат
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Для послуг

Порядок роботи

Для товарів

Оплата і доставка

FAQ

Відповіді на питання

Кореляційний течешукач К-10.5M2 призначений для визначення місць витоків в трубопроводах теплових мереж, водопроводах та інших інженерних комунікаціях.


Місце витікання води з трубопроводу характеризується підвищеним рівнем віброакустичних шумів. Уздовж трубопроводу вібросигнали поширюються на значні відстані. Координати витоку можуть бути визначені за допомогою кореляційної обробки вібросигналів. Для цього на кінцях секції трубопроводу, що діагностується, за допомогою магнітних тримачів встановлюються датчики вібрації. Сигнали з них передаються в системний блок, де по положенню максимуму функції взаємної кореляції вібросигналів обчислюється розташування витоку.


У течешукачі К-10.5M2 реалізовані режими спостереження форми вібросигналів і спектрів в реальному часі, запис виборок вібросигналів, розрахунок кореляційних функцій з підвищеною точністю, вторинний аналіз кореляційних функцій.


Основний показник точності і достовірності течешукача: з ймовірністю 0,95 помилка визначення координат витоків не більше 0,5 м на ділянках трубопроводів тепломереж довжиною до 600 м і діаметром до 1200 мм за умови застосування оригінальної методики комплексного використання течешукача К-10.5M2.


Блок оператора зібраний в валізці. Сигнали з двох виносних радіоблоків приймаються за допомогою двох радіоприймачів і надходять для обробки в ноутбук або планшет по інтерфейсу USB. Є світлодіодні індикатори вібросигналів та індикатор стану акумулятора. Передбачений вбудований динамік для прослуховування сигналів.


У блоці оператора течешукача К-10.5M2 вбудовані зарядний пристрій-блок живлення комп'ютера і зарядний пристрій для акумуляторів радіоканалів. Індикація процесу заряду ноутбука або планшета здійснюється штатними засобами ноутбука або планшета. Заряд акумуляторів блока оператора здійснюється від мережі 220В.


Принцип роботи течешукача К-10.5M2 полягає в наступному. На кінцях секції трубопроводу, що діагностується, (безпосередньо на трубопровід) за допомогою магнітних тримачів встановлюються вібродатчики ВДМ-6, що перетворюють механічну вібрацію стінки трубопроводу в електричні сигнали. Ці сигнали по 6 метровим кабелям надходять в виносні радіоблоки, які встановлюються на поверхні грунту. У виносних радіоблоках "А" і "С" електричні сигнали з відповідних вібродатчиків проходять попередню обробку і передаються по радіоканалу в блок оператора, який встановлюється, наприклад, всередині автомобільної лабораторії. У блоці оператора здійснюється обробка даних, виділення ознак витоків, відображення результатів. Всі проведені вимірювання автоматично накопичуються в базі даних.


Виробник проводить гарантійне обслуговування обладнання та програмного забезпечення протягом 1 року. Гарантія не поширюється на акумулятори, що входять в комплект блоку оператора і виносних радіоблоків. В гарантійний період самостійне відкриття, ремонт обладнання і заміна акумулятора не допускається. Післягарантійне обслуговування проводиться за додатковою угодою.


До роботи з течешукачем К-10.5M2 допускаються тільки інженерно-технічні працівники, які мають необхідну підготовку, пройшли навчання в лабораторії ТРУБОЛАБ і ознайомлені з керівництвом по експлуатації до даного приладу.

Характеристики
Віброакустичні
Дальність дії радіоканалів 1000 м
Смуга робочих частот 100 … 5000 Гц
Комп'ютер блоку оператора
Комп'ютер РС-сумісний
Операційна система Windows 10
Об'єм ОЗУ 2 Гбайт
Об'єм SSD 64 Гбайт
Дисплей Кольоровий ЖКІ розміром 11,6"
Електроживлення
Блок оператора і виносні радіоблоки Літій-полімерні, 7,4 В, 4,9 А/год
Комп'ютер Штатний акумулятор, мережа 220 В
Автоматичні зарядні пристрої Мережа 220 В
Виносні радіоблоки в режимі передачі 4 години
Блок оператора в режимі чергового прийому (без комп'ютера) 8 годин
Комп'ютер блоку оператора Від 4 до 8 годин залежно від режиму використання
Температурний діапазон
Вібродатчик ВДМ-6 -30 ... +80 °С
Виносні радіоблоки -10 ... +50 °С
Блок оператора (крім комп'ютера) -10 ... +50 °С
Вагогабаритні
Системний блок 390 х 270 х 145 мм, 4,8 кГ
Виносні радіоблоки 277 х 98 х 78 мм, 1,4 кГ
Повний комплект 435 х 320 х 135 мм, 6,3 кГ
Комплектація
Найменування
НоутбукПланшет
Блок оператора на базі ноутбука
+
Блок оператора на базі планшета
+
Виносні радіоблоки (ВРБ “A” и ВРБ “C”) – 2 шт.
++
Вібродатчик ВДМ-6 – 2 шт.
++
Кабель 6 м для підключення вібродатчика – 2 шт.
++
Зарядний пристрій для ВРБ – 2 шт.
++
Інструкція з експлуатації
++
Цифровий накопичувач з копією спеціального програмного забезпечення
++
Транспортно-робоче укладання (валізка для БО, валізка для ВРБ) – 2 шт.
++
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.