Трасування підземних і прихованих інженерних комунікацій

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
2 000 грн
Ціна вказана без накладних витрат
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Для послуг

Порядок роботи

Для товарів

Оплата і доставка

FAQ

Відповіді на питання

Трасування підземних і прихованих інженерних комунікацій – пошук трас, визначення фактичного місця розташування і глибини залягання труб водопостачання, каналізації, опалення, газопостачання, вентиляції, кабелів та проводів електропостачання.

Характеристики
Послуги
Методи індукційний, телеметричний, акустичний
Порядок роботи
  1. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом: зателефонуйте за вказаними телефонами; напишіть в зручному мессенджере; замовте послугу через сайт.


  2. Чітко і детально розкажіть або розпишіть, що у Вас відбулося і якє стоїть завдання. Вкажіть де знаходиться об'єкт, що діагностується, точна адреса, контакти відповідальної особи. Які є нюанси доступу до об'єкта.


  3. Наш фахівець поставить Вам уточнюючі питання. Після цього наш фахівець запропонує дату і час свого приїзду, а також проконсультує по вартості послуги.


  4. К домовленому часу Вам слід подбати про доступ до запірної арматури (вентилів) на вводі системи, що діагностується.


  5. Наш фахівець під'їжджає на об'єкт і знаходить точне місце витоку, проводить діагностику трубопроводів, консультацію або іншу послугу, яку Ви замовили.


  6. Після проведення діагностики, обстеження, консультації, Ви робите оплату послуги з урахуванням всіх нюансів виконаної роботи і транспортних витрат (накладні витрати).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.