Діагностика трубопроводів та інших прихованих комунікацій

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
2 500 грн
Ціна вказана без накладних витрат
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Для послуг

Порядок роботи

Для товарів

Оплата і доставка

FAQ

Відповіді на питання

Діагностика трубопроводів та інших прихованих комунікацій – перевірка підземних і прихованих трубопроводів холодної і гарячої води на наявність витоків, системи опалення на герметичність, інших прихованих інженерних комунікацій на наявність втрат робочої речовини, залишкової товщини стінок трубопроводів.

Характеристики
Послуги
Методи акустичний, кореляційний, ультразвуковий, газоіндикаторний, манометричний, тепловізійний, індукційний, вологометричний
Порядок роботи
  1. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом: зателефонуйте за вказаними телефонами; напишіть в зручному мессенджере; замовте послугу через сайт.


  2. Чітко і детально розкажіть або розпишіть, що у Вас відбулося і якє стоїть завдання. Вкажіть де знаходиться об'єкт, що діагностується, точна адреса, контакти відповідальної особи. Які є нюанси доступу до об'єкта.


  3. Наш фахівець поставить Вам уточнюючі питання. Після цього наш фахівець запропонує дату і час свого приїзду, а також проконсультує по вартості послуги.


  4. К домовленому часу Вам слід подбати про доступ до запірної арматури (вентилів) на вводі системи, що діагностується.


  5. Наш фахівець під'їжджає на об'єкт і знаходить точне місце витоку, проводить діагностику трубопроводів, консультацію або іншу послугу, яку Ви замовили.


  6. Після проведення діагностики, обстеження, консультації, Ви робите оплату послуги з урахуванням всіх нюансів виконаної роботи і транспортних витрат (накладні витрати).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.